Telefonos ügyfél kapcsolattartó /német nyelven/ (Budapest)

Telefonos ügyfél kapcsolattartó /német nyelven/

Elvárások

  • Erős, szóban is aktív, legalább középfokú, társalgási német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás német nyelven)
  • Lendületes, dinamikus munkavégzés
  • Kiegyensúlyozott, agilis személyiség
  • Stressztűrő képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló, kiemelt bérezés Nettó 260.000 Ft+bónusz az első hónap után
  • Lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, biztos, stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig

Leírás

Aktív, meglévő ausztriai, német nyelven beszélő ügyfeleinkkel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás
Időpontok és szolgáltatásaink egyeztetése
Adminisztratív jellegű feladatok

Munkavégzés helye

Budapest XVII. kerület

Budapest