Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • az ügyfelek tájékoztatása a Cofidis termékeivel, a hitelnyújtás folyamatával, felépítésével kapcsolatosan
  • az ügyfelektől beérkező hívások fogadása, kérdések megválaszolása, problémamegoldás
  • hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon
  • az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • az előminősítéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • tudsz csapatban és önállóan is dolgozni
  • precízen, mégis világosan kommunikálsz
  • megfelelő stílusban fordulsz az emberek felé
  • felhasználói szintű számítógép-ismerettel rendelkezel
  • értékesítési szemlélettel bírsz
  • telefonos ügyfélszolgálati pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • lehetőség a fejlődésre
  • nyitott, emberközeli légkör
  • heti 2 nap home office lehetőség a próbaidő után
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

Munkavégzés helye és ideje

Budapest

Teljes munkaidő

Budapest