Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Beérkező telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Minden feladatra betanítunk.

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali, esti, levelező tagozatos aktív vagy passzív tanulói jogviszony, illetve akár kismama is
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Excel/Word alkalmazás ismerete
  • Precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 4-6 vagy akár 8 órás műszakokban, reggel 6:00 óra és este 22:00 óra között számítunk rátok
  • Heti minimum 20-30 óra között
  • Minimum elvárás heti 3-4 munkanap, melyből legalább kettő délelőtti időpontra essen

Amit kínálunk

  • Nettó 1.000 Ft/óra
  • 2021. szeptember, október hónapra szóló munka
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Fiatalos légkör

Előnyök

  • Érettségi vizsga megléte
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc