Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző (Magyarország)

Társaságunk évtizedek óta biztosít call-center szolgáltatást partnerei részére.

Új kollégát keresünk, aki telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző munkakőrben erősítené meglévő csapatunkat.

TE vagy az ideális jelölt, ha:

  • könnyen teremtesz kapcsolatot, megbízható és maximálisan udvarias vagy
  • a problémákat képes vagy gyorsan megoldani
  • nyitottság a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Feladataid lesznek:

  • reklamációk, panaszok kezelése, továbbítása
  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • számlázással kapcsolatos tájékoztatás

Előnyt jelenthet, ha:

  • telefonos ügyfélszolgálati ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Magyarország