Telefonos ügyintéző / értékesítő / üzletkötő (agrár területre) (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Takarmány alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Telefonos ügyintéző / értékesítő / üzletkötő (agrár területre)

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő és meggyőző képesség, következetesség és pontosság

Előnyt jelent:

  • Agráriummal kapcsolatos affinitás

Feladatok:

  • Vevő partnerek felkutatása, pozícióban tartása, hatékony termékértékesítés,
  • A szükségszerű nyilvántartások, elemzések, napi jelentések vezetése,
  • Az értékesítési folyamat meghatározott keretek közti önálló szervezése és végzése,
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció naprakészen tartása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos tevékenységen alapuló cég tevékenységébe való bekapcsolódás,
  • A pozícióhoz tartozó kötelező havi béren túl teljesítmény arányos javadalmazás, a befektetett munkával összhangban, világos, nyílt, áttekinthető elszámolási rendszer,
  • Előre jutási lehetőség a cég fejlődésével összhangban,

, Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen