Telemarketinges beszerző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi és Egyesült államokbeli székhelyű, orvostechnikai eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég keres budapesti irodájába olyan beszerzési munkatársat, aki kiemelkedő angol nyelvtudással rendelkezik, szóban és írásban egyaránt.

Telemarketinges beszerző

Feladatok

  • A fogyasztói igények felmérése
  • Marketing menedzsmentet
  • Meglévő ügyfelek kezelése - új ügyfelek keresése és új potenciális ügyfelek értékelése
  • A meglévő adatbázis kezelése – adatbázis bővítése új ügyfelekkel
  • Szoros együttműködés a beszerzési és értékesítési csapattal

Elvárások

  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szükséges
  • Középiskolai végzettség
  • 1+ év telemarketinges tapasztalat
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office magas szintű használata

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Bónusz program
  • Szakmai tréningek
  • Bérezés: nettó 280 000 Ft - 300 000 Ft + teljesítmény függvényében jutalék

Munkarend

13:00 és 21:00 óra között

Munkavégzés helye

IV. kerület

Angol nyelvű önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest