TELEPHELYI KOORDINÁTOR (Tiszaújváros)

Az Ecomissio Kft. környezetvédelemi, hulladékgazdálkodási területre keres telephelyi koordinátor munkatársat, akár azonnali kezdési lehetőséggel. Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt egy fenntartható jövőt!

TELEPHELYI KOORDINÁTOR

Az ECOMISSIO Kft. elkötelezett a környezetvédelem mellett, és innovatív megoldásokat kínál a hulladékgazdálkodás területén. Cégünk célja, hogy csökkentse az ökológiai lábnyomot és hozzájáruljon egy tisztább, zöldebb jövő megteremtéséhez. Modern technológiákat alkalmazunk, és folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, hogy megfeleljünk a legmagasabb környezetvédelmi szabványoknak.

Feladatok

  • A telepvezető munkájának segítése: Az átvett hulladékok rendszerbe adása és adminisztrációja.
  • Raktárlogisztika: A hulladékok és göngyölegek kimozgatásának megszervezése és adminisztrációja.
  • Készletkezelés: A telephelyi készletszintek folyamatos követése és készletleltárak időszakos elvégzése.
  • Rend és tisztaság fenntartása: A telephely rendezettségének és 5S szerinti működésének folyamatos felügyelete.
  • Szállítmányok ellenőrzése: Kimenő szállítmányok dokumentálása, fényképfelvételek készítése, szállítólevelek megírása.
  • Vagyonvédelem: Eseti jelleggel vagyonvédelmi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Végzettség: Minimum középfokú, lehetőség szerint szakmai végzettséggel rendelkezel.
  • Informatikai tudás: Felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, PPT, Outlook).
  • Jogosítvány: B kategóriás jogosítvánnyal bírsz.
  • Személyes tulajdonságok: Nagyfokú önállóság, proaktivitás, precíz munkavégzés, pontosság és megbízhatóság jellemez.

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat: Vegyipari vagy hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat.
  • Vezetői gyakorlat
  • Szakképesítések: Munka- és tűzvédelmi szakképesítés, ADR biztonsági tanácsadó bizonyítvány.
  • Lakóhely: Tiszaújvárosi vagy ahhoz közeli lakóhely.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

Ha úgy érzed, hogy Téged keresünk, jelentkezz a Jobline felületén, vagy a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre és a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!

Tiszaújváros