Teljes körű bérszámfejtő (Dunakeszi) (Dunakeszi)

Szeretnél részese lenni egy olyan vállaltnak, ahol a szakmai fejlődés mellett egy teljesen új szervezet kialakulásában is részt vehetsz? Akkor ez lehet a te lehetőséged karrierben. Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk teljes körű bérszámfejtő kollégát.

Teljes körű bérszámfejtő (Dunakeszi)

Feladatok

  • Havi bérszámfejtés, főkönyvi feladások elkészítése
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi és nem kifizetőhelyi feladatok)
  • Adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése naprakészen
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiállítása
  • Letiltások kezelése
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése
  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • Cafeteria juttatások kezelése
  • Munkavállalók támogatása (panaszkezelés, kérések, tájékoztatás)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Követelmények

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Nexon program ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Prioritások kezelése
  • Jogszabályok értelmezésének képessége
  • Ügyfélközpontúság
  • Együttműködő attitűd
  • Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Alkalmi home office lehetőség (heti 1 nap fixen)
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi