Terepmunka koordinátor (Budapest)

Hazai és nemzetközi egészségügyi, gyógyszerpiaci területen több éve stabilan működő szolgáltató cég keres teljes munkaidőre, távmunkában való munkavégzésre az alábbi pozícióra munkatársat:

Terepmunka koordinátor

Feladatok

  • egészségügyben dolgozó személyekkel való közvetlen kapcsolat felvétele telefonon, e-mailben;
  • egészségügyben dolgozó személyek megkeresése, tájékoztatása telefonon, adategyeztetés;
  • munkavégzés során felmerülő adminisztratív feladatok kivitelezése, riportok készítése;

Elvárások

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • kimagasló kommunikációs készség;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • jó szervezőkészség;
  • együttműködési készség;
  • nagyfokú megbízhatóság, monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • egészségügyi végzettség (közép- vagy felsőfokú);
  • egészségügyben és/vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • innovatív csapat, kellemes munkahelyi légkör;
  • megbízható, stabil munkahely;
  • távmunkában történő munkavégzés (home office);
  • munkaeszközök biztosítása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a tárgy mezőben a pozíciót feltüntetve (fizetési igény megjelölésével).

Budapest