Termékfejlesztés, lakossági hitelek gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Termékfejlesztés, lakossági hitelek gyakornok

Feladatok

  • Lakossági Hitelezés szakterület munkájának aktív támogatása
  • Termék és folyamat fejlesztési projektek támogatása, fejlesztések tesztelése
  • Termékekkel kapcsolatos ügyféldokumentációk karbantartása
  • Versenytárs elemzések készítése
  • Lakossági hitelezéshez tartozó honlap aloldalak frissítése
  • Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább még egy évig
  • Középfokú angol nyelvismeret, írásban és szóban
  • Microsoft Office programok magabiztos kezelése

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1450 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Kreatív, szakképzett csapattal való együttműködés
  • Nemzetközi banki környeztben szerezhető tapasztalat

Előnyök

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő releváns tanulmányok
  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest