Termékfelelős villamosmérnök (2975) (Budapest)

Termékfelelős villamosmérnök (2975)

Magyar tulajdonú szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Rendszerek technikai tervezése,
  • End to end project management,
  • Műszaki támogatás nyújtása a megrendelőknek,
  • Árajánlatok készítése, közbeszerzésekben való részvétel,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel.

Elvárások

  • Erősáramú technikus VAGY villamosmérnök végzettség,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Stabil és megbízható vállalati háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Kihívásokkal teli munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest