Termékmérnök (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Termékmérnök

Leírás

Folyamatosan fejlődő pécsi partnercégünk részére keresünk Termékmérnök munkatársat az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok

  • Új termék bevezetésével foglalkozó csoport szakmai támogatása
  • Termékváltoztatásokkal kapcsolatos validációk elvégzése és koordinálása
  • Termékgyártás, tesztelés és szervizeléssel kapcsolatos folyamatok üzemeltetése, fejlesztése
  • A gyártási, tesztelési és szervizelési feladatok zökkenőmentes lefolyásának biztosítása
  • Termék specifikus hibák analizálása, javítási akciók dokumentálása és a hibák visszacsatolása a fejlesztők és a termelés felé
  • Javító illetve szerviz technikusok munkájának szakmai támogatása
  • Termék minőség és mennyiség növelésére irányuló tevékenységek támogatása
  • A termék életciklus követése

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnöki végzettség előny) vagy minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Új termék bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, folyamatszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség és döntéshozó képesség
  • Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lakhatási és allokációs támogatás, más lokációból érkezés esetén
  • Szakmai képzéseken és tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs