Termékreferens (Magyarország)

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékreferens

Elvárások:

Műszaki technikus végzettség, Kommunikációs szintű angol nyelv használat, B Kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség, Hosszú távú elkötelezettség, Önálló munkavégzés, Empátia, lojalitás, figyelmesség, kreativitás

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

A hozzá tartozó termékek specifikációinak, árképzésének elkészítése, A területi képviselők szakmai támogatása, Rendszeres gyakorlati gépbemutatók támogatása, Részvétel a cég hivatalos megjelenésein, Kapcsolattartás a partnerekkel / területi képviselőkkel, Piacismeret fejlesztése, Beszámolók, prezentációk készítése, , Megbízóról:, Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég., Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket., Amennyiben versenyképes jövedelemre vágysz és szereted, a kihívást jelentő feladatokat, szeretnél egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz, akkor itt a lehetőség, jelentkezz Hozzánk!

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Teljesítményarányos juttatási csomag, Céges gépkocsi, Mobiltelefon, Laptop