Termelés vezető - Supervisor (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Termelés vezető - Supervisor

Leírás

Debreceni, multinacionális gyártó partnercégünk megbízásából Termelés vezető - Supervisor kollégákat keresünk az alábbi területekre:

Alkatrészgyártás

Szereldei terület

Feladatok
Mindegyik területen az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • A gyártási folyamatok szervezése és irányítása
  • A gyártási területen dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, műszakbeosztások készítése
  • Alkatrészgyártás területen hegesztő és gépbeállító munkatársak, Szereldei területen pedig összeszerelő munkatársak irányítása
  • A rendelkezésre álló erőforrások (gép, anyag, ember) biztosítása
  • A gyártási folyamatok, gyártógépek naprakész, teljes körű ismerete
  • A szükséges minőségi és munkahelyi biztonsági előírások betartása, betartatása
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 év termelő vállalatnál szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Alkatrészgyártás területhez hegesztési technológiák ismerete (AWI és CO)
  • Szereldei területhez minimum 3 év szerelési tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Cafetéria
  • Részvétel egy új gyártóközeg beindításában
  • Céges, családi rendezvények
  • Modern, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen