TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres
kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • Gyógyszergyártással kapcsolatos dokumentumok kezelése, készítésükben való közreműködés.
  • A tablettagyártó üzemegység működésével kapcsolatos nyilvántartások vezetése.
  • A dokumentumok továbbítása a társegységek felé.
  • Egyéb a gyártással összefüggő adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel, Word magabiztos használata

Előnyök

  • Irodai asszisztens vagy irodavezető OKJ végzettség
  • Felhasználói szintű angol nyelvtudás
  • Gyártó és/vagy adminisztrációs környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, növekvő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Küldje el számunkra szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.
Kistarcsa