Termelési adminisztrátor (Hajdúböszörmény)

A hirdetés már lejárt!

Termelési adminisztrátor

A TE FELADATOD LESZ:

  • A termelésben részt vevő dolgozók munkafolyamatainak adminisztrálása
  • Higiéniai szabályok betartásának ellenőrzése, dokumentálása
  • Az alapvető munkafolyamatok, területellenőrzés és a gyártási tevékenységek nyomon követése a minőségirányítási rendszer követelményeinek megfelelően
  • A gyártási tevékenységekkel kapcsolatos minőségi dokumentumok kezelése
  • Részvétel és támogatás a gyártással kapcsolatos vizsgálatokban, problémamegoldásban

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Határozott, tárgyilagos gondolkodás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ELŐNY

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex feladatkör
  • Fiatalos csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

4220 Hajdúböszörmény Kinizsi Pál utca 13. szám alatt

Érdeklődni személyesen 8-11 óra között Hajdúböszörmény Kinizsi Pál utca 13. szám alatt vagy fényképes önéletrajzodat várjuk.

Hajdúböszörmény