Termelési csoportvezető (Paks)

20 éves múlttal, stabil háttérrel rendelkező, Design lámpákat gyártó paksi cég főállású

Termelési csoportvezető

munkatársat keres.

Feladatok

  • A termelési folyamat megszervezése, zavartalan működésének biztosítása
  • a termelési terv megvalósulásának biztosítása a minőségi követelményeket folyamatos ellenőrzése mellett
  • a Csapata teljes koordinációja - kiválasztás, munkaszervezés, oktatás, munkafegyelem, teljesítményértékelés, motiváció stb.,
  • hatékony együttműködés a hozzá tartozó termelési terület és a társosztályok (logisztika, karbantartás, minőségügy) vonatkozásában
  • munkaterület rendjének betartása (LEAN 5S)
  • átállások, gépbeállítások zökkenőmentes biztosítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség ( mechanikai vagy elektronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szervezőkészség, hatékony munkavégzés, gyakorlatiasság, jó kommunikációs képesség
  • legalább 2 év műszaki területen szerzett vezetői tapasztalat ( sorvezető/ csoportvezető)

Munkarend: 2 műszak

Előnyt jelent

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • LEAN gyártási tapasztalat
  • IATF -ISO/TS szabvány -előírások alapszintű ismerete
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési / előrelépési lehetőség cégen belül
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Utazási költségtérítés a kormányrendeletnek megfelelően

Munkavégzés helye

Paks

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.

Paks