Termelési csoportvezető (WHC011590) (Tiszaújváros)

Termelési csoportvezető (WHC011590)

Termelési csoportvezetőt keresünk Tiszaújvárosba!

Feladatok:

  • A soron lévő összes munkafolyamat elsajátítása után, a műszakvezető munkájának segítése, maximum 10 fős csoport vezetése
  • Az irányítási rendszerek működéséhez szükséges erőforrások biztosítása
  • Termelési tervek megvalósítása, ciklusidők mérése
  • A termelés minőségét javító akciók folyamatos ellenőrzése, segítségnyújtás a minőségi problémák megoldásában
  • Előírt alkatrész adatbázis használata

Elvárások:

  • Érettségi
  • PC felhasználói szintű ismeretek
  • 5S és QRQC ismerete
  • Műszaki, termelés centrikus beállítottság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció képesség
  • Vezetői készségek

Munkavégzés helye

Tiszaújváros