Termelési igazgató (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Egy gyártási tevékenységet folytató vállalat karizmatikus, határozott és tapasztalt munkatársát keressük a következő pozícióba:

Termelési igazgató

Feladatok

  • Termelés irányítása (Gyártás, Mérnökség, Karbantartás);
  • KPI-ok meghatározása, meghatározott célok tartása, follow-up;
  • Részvétel az éves stratégiai célok meghatározásában;
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása;
  • Budget tervezés;
  • Vállalati kultúra fejlesztése (motiválás, megtartás, elkötelezettség növelés);
  • Folyamatos kommunikáció a termelésben dolgozó munkavállalókkal;
  • Új projektek bevezetésének támogatása;
  • Gyárat érintő döntések meghozatalában való aktív részvétel;
  • Auditokon, vevői látogatásokon való részvétel;
  • Lean tevékenységek támogatása, lean kultúra fejlesztése;
  • Riportálás a gyárigazgatónak.

Elvárások

  • Műszaki diploma (gépész, mechatronikai, villamos);
  • Releváns, gyártásban szerzett legalább vezetői tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Lean ismeretek;
  • Vezetői kompetenciák megléte;
  • Kiváló kommunikációs készség;

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati gépjármű
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya