Termelési irodai adminisztrátor (Magyarország)

A C.Tessile Könnyűipari és Kereskedelmi Kft termelési irodájára adminisztrációs, és szervezési feladatok ellátására, új munkatársat keres középfokú végzettséggel (érettségi bizonyítvány).

Termelési irodai adminisztrátor

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az olasz anyavállalattal
  • Termelési adatok rögzítése
  • A késztermékek kiszállíttatásával kapcsolatos teendők szervezése, intézése
  • Karbantartással, munkavédelemmel kapcsolatos feladatok szervezése, ellenőrzése

Elvárások

  • Angol társalgási szintű nyelvismeret ( írásban és szóban )
  • Szakmai tapasztalat nem elvárás, szívesen dolgozunk együtt pályakezdő fiatalokkal
  • Fontos a magabiztos határozott fellépés
  • Precizitás, gyorsaság
  • csapatmunkaszellem
  • Előnyt jelent az olasz nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely
  • Kezdő bruttó 344.746 Ft havi bér
  • Térítésmentes szolgálati lakás, igényes környezetben
  • A lakhatással összefüggő rezsidíjak teljes térítése