Termelési karbantartó (Elektromos) (Környe)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint mellékeld fényképes szakmai önéletrajzod.

Termelési karbantartó (Elektromos)
17

Feladatok

  • Elektromos alkatrészek felhasználásának koordinálása, hiányzó alkatrészek beszerzésének elindítása
  • Finommechanikai feladatok ellátása
  • Gyáregységben lévő gépek felügyelete, meghibásodás esetén azok elhárítása
  • Gépsorok megelőző és időszakos karbantartási munkálatainak tervezése és kivitelezése
  • Gyártás során felmerülő villanyszerelési feladatok ellátása
  • Gyártás során használt automata gépsorok működésének folyamatos biztosítása
  • Munkarend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség (Villanyszerelő, Elektronikai műszerész, Technikusi végzettség)
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásfókuszú, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

Konzervdobozok gyártásával foglalkozó tatabányai partnercégünk részére keresünk TERMELÉSI KARBANTARTÓ (elektromos) kollégát hosszú távra.

  • Kiemelkedő bérezés – tapasztalattal arányosan
  • Alapbéren felüli egyéb juttatások (Próbaidő alatt is!)
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Családias légkör, kis létszámú csapat
  • Bejárás támogatása
  • Igény esetén INGYENES szállás biztosítása
  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye - Környe, Ipari Park

Munkavégzés helye

Környe

Környe