Termelési logisztikus Svájci betanulással! (Lukácsháza)

A hirdetés már lejárt!

Termelési logisztikus Svájci betanulással!

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk TERMELÉSI LOGISZTIKUS munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe Februári munkakezdéssel!

Munkavégzés helye: MAGYARORSZÁG VAS MEGYE
Betanulási időszak 8 hetes időtartammal Svájcban!

Szállást biztosítani csak a betanulási időszakra tudunk!

Jelentkezés részletes szakmai Önéletrajzzal! Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése, hulladékok kezelése és selejtezése
  • Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
  • Vevői minták, belső ellenőrzésre váró minták, illetve visszatartott minták kezelése, eljutatása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
  • Minden komponens, anyag és félkésztermék ki- és visszakönyvelése a SAP-ban a felhasználás szerint
  • Félkész termékpaletták (üvegfecskendő, 2s termék) átmeneti tárolása
  • Mosósor ellátása igény esetén félkész termékekkel
  • Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
  • Leltározás

Elvárások
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Műszaki alapvégzettség, termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat előny
  • MS office ismerete, minimum felhasználó szint (word, excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű fegyelem
  • Precízitás

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Átlagon felüli munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza