Termelési munkatárs (Cegléd)

Termelési munkatárs

Leírás

Dél-Pest megyei partnerünk, Németország legnagyobb félvezető gyártójaként Magyarországi telephelyén több mint 1000 fő elégedett munkavállalót foglalkoztat.

Feladatok

  • Termelési adatok dokumentálása
  • Automata/félautomata termelési berendezések kezelése
  • A pozíció könnyű fizikai munkavégzéssel jár
Nők, Férfiak és Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!
Elvárások
  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel programok)
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • ÉLES LÁTÁS!
Színtévesztés kizáró ok!
Amit kínálunk
Munkád megbecsülése révén az alábbiakat biztosítjuk Számodra:
  • JÚLIUSBAN ISMÉT MEGEMELTÜK AZ ÓRABÉRT br. 1585 .-/ órára
  • Vigyél haza próbaidőt követően már nettó 270.000 Forinttól!
  • Minőségi bónusz és hűségprémium
  • Nettó 13.000 forint Cafeteria
  • 40 000 Ft iskolakezdési hozzájárulás, iskoláskorú gyermekenként
  • Ingyenes sportolás támogatása
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség
  • AKÁR AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG!
Korrekt, megbízható állásod lesz - a fizetésed minden hónapban pontosan érkezik!

További tájékoztatás: +36-20/275-1642-es telefonszámon kapható.

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal:
  1. Tiszaföldvár - Rákóczifalva - Szolnok-Szandaszőlős - Szolnok - Abony- Cegléd;
  2. Nagykőrös - Csemő - Zöldhalom - Nyársapát - Cegléd;
  3. Újlengyel - Nyáregyháza - Dánszentmiklós - Albertirsa - Ceglédbercel - Cegléd;
  4. Tószeg - Tiszavárkony - Tiszajenő-Vezseny - Jászkarajenő - Polyák tanya - Kőröstetétlen - Törtel - Cegléd;
  5. Szentmártonkáta- Nagykáta - Tápióbicske - Tápiószentmárton - Tápiószele - Újszilvás - Tápiószőlős - Cegléd;
  6. Kecskemét - Nagykőrös- Nyársapát - 441.út - Cegléd;
  7. Törökszentmiklós- Tiszatenyő- Kengyel- Martfű - Cegléd;
A jövőt együtt építjük csúcstechnológiával, tiszta és biztonságos munkakörülmények között!

Munkavégzés helye

Cegléd

Cegléd