Termelési területvezető (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Termelési területvezető

Feladatok

  • Termelés irányítása, a termelési folyamatok és mutatók fejlesztése és nyomon követése;
  • Gyár szintű Layout tervezés támogatása;
  • Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel;
  • Részvétel az APQP folyamatban (új termékek, új gyártósorok), új sorok/termékek átvételében;
  • Gyártási folyamatok fejlesztése Lean és Kaizen eszközökkel szoros együttműködésben a Lean Specialistával (Lean filozófia, 5S);
  • Termeléshez kapcsolódó EHS feladatok és fejlesztési lehetőségek koordinálása;
  • Gépek kihasználtságának ellenőrzése, és a gépekhez kapcsolódó tisztítási, karbantartási feladatok koordinálása;
  • Gyártó területeken lévő raktárhelyek készletgazdálkodásának és anyagáramlási folyamatainak irányítása és optimalizálása;
  • A gyártási tervek megvalósulásának biztosítása és felügyelete;
  • A hibaelhárításhoz és hibamegelőzéshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések bevezetése, vagy megvalósítása;
  • Beosztottak fejlesztése és teljesítmény menedzsmentje.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 3-5 éves termelésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Sorozatgyártásban és/vagy autóiparban szerzett tapasztalat;
  • ISO TS és IATF szabvány ismerete;
  • Célgépek, automatizált gépek/sorok üzemeltetésében való jártasság;
  • Min. 1-2 éves emberek irányításában szerzett tapasztalat;
  • Multinacionális környezetben való jártasság;
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Bónusz
  • Kötetlen munkarend

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány