Termelési területvezető (Fejér megye) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk elektronikai termékeket gyártó Parterünk csapatába a következő pozícióba: Termelési csoportvezető (SMT)

Termelési területvezető (Fejér megye)

Feladatok

  • Munkakörhöz kapcsolódó teljesítmény-mutatók (pl.: selejt, GEF, OEE) nyomon követése, analizálása, javítása és riportálása (napi, heti, havi);
  • A termelési terv létrehozásához szükséges termelési input adatok biztosítása az SMT tervezőknek;
  • Termelési tervnek megfelelő létszám biztosítása (létszám management);
  • Termelési személyzet (operátor, kulcsoperátor, műszakvezető, anyagmozgató) kiválasztásában és szakmai fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Termelési terv határidőre történő megvalósítása;
  • Alapanyag, félkész-, kész termék készletpontosságának biztosítása/fejlesztése;
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében;
  • Gyártási folyamat tervezése és optimalizálása (fő szempont a minőség, szállítandó darabszám és határidő);
  • SMT terület belső projektjeinek koordinálása, projektfeladatokban való együttműködés (tervezés, megvalósítás) a projekt-teammel közösen;
  • Terület tisztaságának és rendezettségének (5S) biztosítása, rendszeres bejárásokon való aktív részvétel;
  • Termelést segítő műszaki dokumentációk tervezése, kezelése és folyamatos felülvizsgálata (műveleti utasítások);
  • Korrekciós intézkedések tervezése, bevezetése, nyomon követése, teljesítmény mutatóktól való eltérés esetén időhatárokkal és a felelősök megjelölésével (Problem Solving, Kaizen, jobbító javaslat).

Elvárások

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Min. 3 év emberek vezetésében, irányításában szerzett tapasztalat;
  • Több éves, termelésben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • dolgozói kedvezmény saját termékekre

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár