Termelési tréner (Budapest XXIII.) (Budapest)

Cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk Termelési tréner munkatársat!

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk Termelési tréner munkatársat!

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk Termelési tréner munkatársat!

Feladatok:

  • a termelésbe érkező új dolgozók oktatása, munkafolyamatokra történő betanítása
  • a betanítási folyamat felügyelete, folyamatos kontrollálása és fejlesztése
  • a munkavállalók kompetencia mátrix szerinti beosztásában való aktív részvétel
  • mindennapos kapcsolattartás a partner cég műszakvezetőjével, a leghatékonyabb betanulási folyamat elérése érdekében
  • a csoportvezetők munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • termelésben, termelési csoportvezetésben és/vagy betanításban szerzett tapasztalat
  • számítógépes alapismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • empatikus, türelmes és határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 2000 Ft/óra + műszakpótlék
  • Havi bónuszok (bruttó 40.000 Ft)
  • Cafeteria- a próbaidő letelte után
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Rendezett, tiszta munkakörülmények

Munkarend:

  • több műszakos munkarend, várhatóan előfordulhat eltérő forgással (az új kollégákat foglalkoztató műszakban kell a támogatás, az adott héten)

Munkabér

  • bruttó  2 000  Ft  / óra
Budapest