Termeléstervező (Szentes)

A hirdetés már lejárt!

Termeléstervező

Leírás

Innováció, tradíció és megbízhatóság - ezek a szavak jellemzik partnercégünket, ahová most Termeléstervező kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Gyártási tervek elkészítése, összeállítása
  • Gyártási rendelések kiadása
  • A gyártási kapacitások nyomon követése
  • Folyamatos egyeztetés a gyártó üzemekkel
  • Termelési értekezletek előkészítése, lebonyolítása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy francia nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precíz. önálló, kreatív munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség és együttműködő attitűd

Előny:

  • Q.A.D. vagy SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Piacképes alapbér
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Bónuszkifizetés
  • Bejárás támogatás
  • Egészségügyi szolgáltatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Lelkes, fiatalos, támogató csapat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye

Szentes

Szentes