Termeléstervező (Pécs)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Termeléstervező

Feladatok

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, megrendelések feldolgozása és nyomon követése;
  • Heti szintű gyártástervezés, valamint a termelési terv aktualizálása;
  • Optimális kapacitáskihasználás biztosítása;
  • Együttműködés a társosztályokkal, anyaggazdálkodással;

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Termeléstervezésben szerzett több éves tapasztalat;
  • Párhuzamos gyártási tételek tervezésében szerzett tapasztalat;
  • Alkatrészbeszerzés és szállítmányozással kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat;
  • Informatikai ismeretek (MS Office, ERP rendszer)

Előnyök

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

  • Pécs

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pécs