Termeléstervező (Nyírbátor)

Termeléstervező

Felsőfokú műszaki/közgazdász végzettséggel rendelkező junior kollégát keresünk termeléstervező pozícióba.

  • Kapacitástervezés, tervek követése, eltérések elemzése
  • Vevői megrendelések szerinti termeléstervezés, változások követése, határidők betartatása
  • Gyártási eredmények ellenőrzése, gyökérok-elemzés
  • Tervezési elemzések és statisztikák elkészítése, kiértékelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Társosztályokkal való együttműködés

  • Felsőfokú műszaki vagy Közgazdaságtudományi végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Erős Excel ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vevőorientált szemlélet
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és jó problémamegoldó képesség

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • ERP ismeret
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

Nyírbátor,

Nyírbátor