Termelésvezető (Gödöllő)

PSP®

International

PSP Siklóssy és Partner Kft.

Megbízónk egy német gyártó cég magyar leányvállalata. A társaság egyszer használható cikkeket gyárt laborok részére. Termékei keresettek, ezért a cég nagy ütemben növekszik. A megnövekedett feladatokhoz keresünk egy tapasztalt

Termelésvezetőt

(műanyag fröccsöntés, Gödöllő térsége, német, vagy angol nyel)

Feladatai

•   A termelés irányítása
•   Műszakok beosztása
•   Automatizálás
•   Modernizálás
•   Termékminőség javítása
•   Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása
•   A termelésben dolgozó munkatársak (>30 fő) irányítása és fejlesztése
•   A cég profiljának megóvása, megerősítése

Ideális pályázónk fröccsöntő mérnök, vagy szakirányú technikusi végzettségű, többéves (meggyőző) műanyag fröccsöntési tapasztalattal rendelkezik. Határozott vezetőként átfogóan felel a teljes termelési területért, magabiztosan irányít egy 30 főnél nagyobb termelési csapatot és a céget kifelé is méltó módon tudja képviselni. A külföldi anyavállalattal történő intenzív kapcsolattartás miatt német, vagy angol nyelvtudás, proaktív hozzáállás és globális gondolkodásmód szükséges. CAD ismeret előny.

Változatos, kihívásokkal teli feladatok,

Dinamikusan növekvő cég, modern géppark, fiatalos csapat

Fényképes kétnyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18842. pályázati számra hivatkozva várjuk.

1051 Budapest, József nádor tér 8.

Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna

Gödöllő