Termelésvezető (Győr régió) (Győrszemere)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termelésvezető (Győr régió)

Feladatok

  • Termelési folyamatok teljes körű koordinálása és ellenőrzése;
  • Termelés hatékony, optimális működésének biztosítása;
  • Részvétel hatékonyságnövelő és költségcsökkentő projektekben;
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása;
  • Beosztottak támogatása, motiválása, a munkafeltételek meghatározása;
  • Teljesítmények elemzése, eredmények bemutatása;
  • Értékelési rendszer működtetése, üzemeltetése;
  • Selejtek arányának és a termékek költségeinek ellenőrzése;
  • Riportok, oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése;
  • Működési szabályzat betartása, betartatása;
  • Gyártáshoz kapcsolódó adatbázisok irányítása és ellenőrzése.

Elvárások

  • Gyártó vagy termelő cégnél, termelésvezetői pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalat;
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Magabiztos német nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Határozott fellépés, együttműködési képesség;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Családias, támogató légkör;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes bér, bónusz és céges autó (magánhasználatra is).

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Győrszemere

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győrszemere