Területi főenergetikus (Budapest)

A Környezetvédelem és energia szervezetünk teljes körű energiagazdálkodási szolgáltatást nyújt a MÁV-Volán csoport vállalatainak, országosan. Foglalkoztat az energiagazdálkodás? Nagyvállalati tapasztalatra vágysz, esetleg szakmabeliként belelátnál egy SSC világába? Akkor nagyon várjuk jelentkezésed csapatunkba! Légy pályakezdő, vagy senior nálunk megtalálhatod a helyed! Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait

Területi főenergetikus

Feladatok

  • energia és energia-költség tervek készítése, azok alakulásának kontrollja
  • az energetikai berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése
  • javaslattétel az energia-felhasználást befolyásoló technológiák racionalizálására
  • az energia felhasználások ellenőrzése, nyilvántartások vezetése, jelentések készítése
  • javaslattétel a veszteségek felszámolására, csökkentésére

Elvárások

  • műszaki felsőfokú állami iskolai végzettség (energetikai-, villamos-, vagy gépészmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • a munkakör betöltésének feltétele a munkaviszony létesítésekor érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés képessége
  • strukturált gondolkodás
  • kezdeményező hozzáállás és proaktív szemléletmód
  • jó problémamegoldó készség
  • innovatív gondolkodás

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest