Konstrukciós tervezőmérnök (Budapest)

Cégünk, a Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök (Bláthy Ottó, Déri Miksa és Zipernovszky Károly) által több mint 145 éve lefektetett alapokra épít: a vállalatot 1844-ben Ganz Ábrahám alapította, majd később, 1878-ban létrejött a Ganz Villamossági Művek, melynek örökségét visszük tovább.

Élenjáró mérnöki csapatunknak köszönhetően egyedi, nagyfeszültségű villamos berendezéseket – transzformátorokat és hozzájuk kapcsolódó acélszerkezeteket; valamint motorokat és generátorokat gyártunk. Ezen felül szerviztevékenységeket biztosítunk, és intelligens üzleti megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára Budapesten, Tápiószelén és Szolnokon.

2020 óta a vállalat 100%-ban hazai tulajdonban áll. Büszkék vagyunk elődeinkre, valamint arra, hogy a világ szinte minden országában megtalálhatóak az általunk gyártott berendezések. Közel 200 éves múltra támaszkodva, valamint napjaink korszerű tervezési és modern technológiai megoldásaival állítjuk elő egyedi termékeinket.

Légy részese te is Magyarország egyetlen transzformátorgyártó vállalatának sikereinek, csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz!

Konstrukciós tervezőmérnök

FELADATOK

  • Transzformátor belső villamos kötés rendszerének megtervezése (tekercskivezetések, átvezető csatlakozások és fokozatkapcsoló kontaktusok között összekötések és azok tartószerkezetének megtervezése)
  • Szigetelt vagy szigeteletlen sodratok, réz kötéssínek villamos és mechanikai méretezése (melegedésre és zárlati erőkre)
  • Feszültség igénybevételből adódó villamos távolságok meghatározása, ellenőrzése
  • Társszervezetek támogatása
  • Kutatás és fejlesztési feladatokban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • BSc vagy MSc villamosmérnöki vagy energetikai mérnök diploma
  • Nyitottság a transzformátor tervezés és gyártás alapjainak elsajátítására
  • Word, Excel, Mathcad programok ismerete/Jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes kommunikáció magyar és angol nyelven felhasználói szintű ismerete
  • Eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai tapasztalatszerzés egy multinacionális gyártóvállalatnál
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bér
  • Home office lehetőség cafeteriával-, valamint csoportos élet- és balesetbiztosítással
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Haller Gardens Irodaház, Budapest IX. kerület vagy Tápiószele

Jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest