Területi képviselő (Békés vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Országosan ismert, jelentős piaci részesedéssel rendelkező nagykereskedő cég kereskedelmi klímaberendezéseket forgalmazó divíziója megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Elvárások:

Legalább középfokú végzettsége van, Kreatív, mobil, motiválható, jól kommunikál, B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik

Előnyt jelent:

Építőipari vagy projektmenedzser tapasztalat

Feladatok:

Fan-coil, VRF rendszer, hőszivattyú és folyadékhűtő értékesítés, Kapcsolattartás, kapcsolatépítés épületgépész tervezőkkel, Árajánlatok kezelése, ártárgyalások, Megrendelések felvétele, projektek követése, Ügyfél problémák kezelése

Amit kínálunk:

Stabilan tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép, Munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon), Önmegvalósítás lehetősége, Rugalmas munkaidő, Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat