Területi képviselő / értékesítő (Magyarország)

CÉGÜNKRŐL

  • Dinamikusan fejlődő www.imachinetools.hu webshopunkban fémforgácsoló szerszámokat és egyéb eszközöket értékesítünk
  • Termékpalettánk folyamatosan bővül Ügyfeleink egyedi igényei szerint
  • Célunk a kimagasló ár/érték arány biztosítása Ügyfeleink részére

Területi képviselő / értékesítő Kollégákat keresünk!

- az ország egész területére -

Fémforgácsoló szerszámok és egyéb eszközök értékesítéséhez

Feladatok

  • Piaci és új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Induló ügyféllista folyamatos bővítése
  • Rendszeres ügyféllátogatások, egyedi ügyféligények és problémák azonosítása, továbbítása értékesítési központunk felé
  • Ügyfelek regisztrálása webshopunkba
  • Szerszámrendelések támogatása az Ügyfeleknél
  • Rendszeres beszámolók, riportok készítése a vezetőségnek

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat a forgácsolás világában
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Kreatív, problémamegoldó képesség, ügyfélérzékenység
  • Számlaképesség - Egyéni/Társas vállalkozás megléte
  • „B” kategóriás jogosítvány és gépkocsi

Előny

  • Jelentős üzleti kapcsolatrendszer megléte

Amit kínálunk

  • Havi forgalom alapú juttatás (vállalkozói jogviszony)
  • Nettó eladott és teljesült érték 5-10-20%-a (termékcsoporttól függően)
  • Rugalmas területi/ügyfél összeállítás a Te igényeidnek megfelelően

VÁRJUK JELENTKEZÉSED!

Jelentkezés: folyamatos, a választott terület betöltéséig.

Fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.