Területi képviselő, közreműködő (Budapest)

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő, közreműködő

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi,
  • Munkavégzés helye szerinti lakhely, tartózkodási hely,
  • B kategóriás vezetői engedély (jogosítvány),
  • Saját gépjármű használata (próbaidő alatt 100% üzemanyagköltség térítéssel),
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése,
  • Kimagasló kommunikációs képességek,
  • Üzleti megjelenés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló szak-, illetve szolgáltatási területen szerzett tapasztalat,
  • Angol / Német kommunikációképes nyelvtudás

Feladatok:

  • Ügyfél kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása (helyszíni konzultációk),
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal),
  • A nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezelése, ,

Megbízóról:, 15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfélkörünk, A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk

Amit kínálunk:

  • Ez nem egy jutalékos, értékesítői vagy ügynöki munka!
  • Akit kiválasztunk, azzal hosszú távra tervezünk!,
  • Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.
  • Szakmai és vezetői támogatás és rendszeres értékelés, visszajelzés.
  • Belső és külső képzések,
  • Átlag feletti jövedelem, reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés,
  • Irányadó kezdő bruttóbér: 600.000 Ft (próbaidő alatt is!) + teljes üzemanyagköltség térítés útnyilvántartás alapján,
  • Egyéb juttatások: Próbaidőt követően cégautó magáncélú használattal.
  • Iskolakezdési támogatás.
  • Egészségbiztosítás.
  • Rendszeres premizálás

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest