Területi képviselő (Nyugat-magyarországi régió) (Szombathely)

Partnerünk egy jól ismert mezőgazdasági gépgyártó vállalat, keresi tapasztalt Területi Képviselőjét, aki képviseli a céget Magyarországon és bővíti a kereskedői hálózatát.

Területi képviselő (Nyugat-magyarországi régió)

Feladatok

  • Az új és meglévő ügyfelektől származó eladások maximalizálása:
    • a területre vonatkozó kereskedői üzleti tervek és célok kezelése
    • a kereskedői hálózat irányítása és fejlesztése az értékesítési területen belül
    • az útvonaltervek készítése és megvalósítása
    • a hálózat építése
    • az értékesítés növelését célzó kezdeményezések végrehajtása
  • A versenytársak ellenőrzése:
    • a piacról a gépekkel kapcsolatos információk beszerzése,
    • árinformációk gyűjtése
    • a termék pozícionálása
  • a versenytársak marketingtevékenységének riportálása a vezetők felé
  • a kereskedők segítése a gazdalátogatásokkal, bemutatókkal és nyílt napokkal kapcsolatban.
  • Kiterjedt utazások Magyarország egész területén

Követelmények

  • Min. Középfokú végzettség, mezőgazdasági területen szerzett végzettség előnyt jelent
  • 3-5 év mezőgazdasági gépértékesítői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás, olasz nyelvtudás előny,

Amit kínálunk

  • Jól ismert vállalat saját gyártókapacitással
  • Széles termékválaszték
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely