TERÜLETI KÉPVISELŐ (Szeged), (Miskolc)

PSP®

International

PSP Siklóssy és Partner Kft.

Megbízónk, dinamikusan és eredményesen fejlődő, egyedi gyártással/szereléssel, nemzetközi kereskedelemmel és termékei bérbeadásával foglalkozó, szakterületén - európai szinten is - a piacvezetők közé tartozó, biztos hátterű magyar társaság számára keresünk új pozícióba

TERÜLETI KÉPVISELŐT

(Értékesítés/bérbeadás/Miskolc vagy Szeged térségéből)

Feladatai:

  • Potenciális új partnerek felkutatása a térségben
  • Megoldások és termékek értékesítése új és meglévő ügyfelek számára
  • Hosszú távú kapcsolat kialakítása és további folyamatos gondozása az ügyfelek döntéshozóival (pl.: beszerzési, termelési, műszaki szakemberek)
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Szaktanácsadás a legmegfelelőbb technológiai megoldás kiválasztásában
  • Ajánlatkészítés és szerződés előkészítése
  • A helyi telephely (depó, lerakat, logisztikai bázis) üzemeltetése.

Ideális pályázónk legalább 2-3 év (üzleti ügyfelek felé történő) értékesítési tapasztalatot (építőipari kapcsolatrendszer preferált), megbízható számítástechnikai ismereteket: Word, Excel, Internet, ERP szerzett, angolul, vagy németül kommunikációképes, eredményorientált, erős üzleti érzékű szakember.

Önálló, hosszú távú, komplex feladat, jól eladható termékkör.

Fényképes magyar nyelvű pályázatát, a feladatokra és elvárásokra reagáló szakmai kísérőlevéllel, bizonyítványmásolattal, lakóhely megjelöléssel - amelyeket bizalmasan kezelünk – a 29356 pályázati számra hivatkozva várjuk.

www.psp-siklossy.hu

Miskolc