Tervező gyakornok (Budapest)

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tervező gyakornok

Elvárások:

A cég fő profiljából adódóan rengeteg beruházás tervezésében vesz részt. Munkáink kiterjednek ipari üzemek, logisztikai parkok, sportlétesítmények, kereskedelmi létesítmények, oktatási létesítmények, társasházak tervezésére mind zöld mezős mind barna mezős beruházás esetén., , A munkák során lehetőség van:, Megismerkedni egy beruházás tervezési és engedélyezési fázisaival egészen az árajánlat adástól a megvalósulási tervek elkészítéséig, a szoros együttműködés megismerésére a beruházás során kijelölt szakági tervezőkkel (egymásra épülő feladatok, társtervezői adatszolgáltatások...), Megismerni a közmű szolgáltatókkal való kapcsolattartás formai követelményeit, illetve a szolgáltatók által kért műszaki előírásokat, Vízellátás, szenny és csapadékvíz elvezetés rendszereinek teljeskörű vagy részfeladatainak tervezésére, Megismerkedni hidraulikai modellek és elöntés szimulációk készítésével, Külföldi projekteken való tervezési feladatok és value engineering végzésére, , Főbb feladatok, munkák:, Közmű (vízellátás, szenny- és csapadékvíz elvezetés) rendszerek tervezése, szerkesztése, számítógépes feldolgozása, koncepció tervtől egészen a kiviteli tervekig, Engedélyezések lefolytatásában való részvétel (előzetes közműnyilatkozatok, szolgáltatói engedélyek, vízjogi létesítési engedélyek), Kapcsolattartás szakági társtervezőkkel, Műszaki leírások, anyagkiírások, tanulmányok, egyéb dokumentációk készítése, Esetlegesen szükséges helyszíni felmérések készítése

Előnyt jelent:

Felsőfokú végzettség; vagy folyamatban lévő tanulmányok folytatása, AutoCad, MS Office felhasználói szintű ismerete, Lelkiismeretes, precíz, pontos, önálló munkavégzés, Megbízható, csapatjátékos személyiség, Talpraesettség, tanulási vágy

Feladatok:

Angol és/vagy német nyelvtudás, 3D tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCad Civil 3D), Közműtervezésben és közműszolgáltatói kapcsolattartásban és engedélyezében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Kimagasló fizetés, Szakmai fejlődési lehetőség, Külföldi munkavégzés lehetősége, Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak, Modern technológiai felszereltség, Kiegészítő oktatásokban való részvétel

Budapest