Tervező mérnök (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Tervező mérnök

Leírás

Érdekel a tervezés világa? Szívesen dolgoznál egyedi gyártásban? Jelentkezz most, mert multinacionális debreceni partnercégünk számára keresünk Gépész tervezőmérnök kollégákat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Egyedi gépek, berendezések tervezése 2D és 3D szoftverekkel
  • Vevői igények és gyártás során felmerülő problémák azonosítása
  • Műszaki rajzok és dokumentációk naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a társterületekkel

Elvárások
  • Befejezett gépészmérnök végzettség
  • Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • 3D tervező programok ismerete (előny: SolidEdge)
  • Magabiztos Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő multinacionális légkör
  • Változatos feladatok
  • Oktatások, képzések
  • Részvétel egy új gyártóközeg létrehozásában

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen