Tervezőmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Budapest Közút Zrt. látja el a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő utak, hidak, műtárgyak, a forgalomtechnikai létesítmények, valamint a nem fővárosi tulajdonú, de a közösségi közlekedés által igénybe vett utak üzemeltetési és fenntartási feladatait.

A Budapest Közút Zrt. olyan építőmérnök végzettségű

tervezőmérnök

munkatársat keres, aki szívesen csatlakozna a Tervezési Osztály csapatához.

Feladatok

  • Budapest Közút Zrt. kezelésében lévő utak helyreállítási munkáinak tervezése, útfelújítások tervezése (úttervezés, víztelenítés, forgalomtechnikai szakági munkarészek készítése)
  • forgalomtechnikai tervek készítése
  • útfelújítások során tervezői művezetés ellátása
  • a munkavégzéssel összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása , engedélyezési eljárás lefolytatása

Elvárások

  • építőmérnöki diploma (BSC,MSC) vagy építőmérnöki tanulmányai végén lévő hallgató
  • AutoCAD Civil 3D program felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, igényes munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára való képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rugalmasság

Előnyök

  • tervezői jogosultság megléte
  • tervezői szakmai tapasztalat
  • nyitottság a tanulásra, szakmai fejlődésre

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • fix munkaidő
  • fiatalos csapatban való munkavégzés
  • lehetőség van a tervezési feladat kezdetétől a kivitelezés végéig egy adott projekttel foglalkozni
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • cafetéria csomag és egyéb juttatások

Foglalkoztatás időtartama

A foglalkoztatás jellege határozatlan idejű, teljes munkaidős.

A munkakör - a kiválasztási folyamat lezárulását követően - azonnal betölthető.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezését kizárólag elektronikus úton várjuk, szakmai önéletrajzzal (CV) és a fizetési igény megjelölésével.

Budapest