Tesztmérnök (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Tesztmérnök

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Tesztmérnök pozícióba.

Tesztmérnök

Feladatok

  • Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Részvétel új tesztmegoldások bevezetésében, visszajelzések, javaslattételek adása az R&D felé,
  • Költségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségével,
  • Társterületek támogatása mérnöki változások kezelésében és reklamációkezelésében,
  • Szoros együttműködés a többi mérnökségi csoporttal valamint a termeléssel,
  • Teszt technikusok szakmai mentorálása.

Elvárások

  • Legalább BSc szintű Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök, Műszaki informatika szak vagy egyéb releváns műszaki felsőfokú végzettség,
  • Elektronikai méréstechnika, tesztelési és programozói ismeretek,
  • Önálló munkavégzés,
  • Stabil angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Programozói alapismeretek.

Előnyt jelent:

  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.),
  • Labview ismerete,
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat.

Tapasztalt és pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Hybrid munkavégzés,
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek, céges konditerem, sportpálya (futball, kosárlabdapálya, szabadtéri edzőpark),
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel,
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen