Tesztmérnök támogató technikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Tesztmérnök támogató technikus

Leírás

Szeretnél egy modern, tiszta munkakörnyezetben, tervezhető munkarendben dolgozni? Akkor jelentkezz autóipari partnercégünk teszt technikus csapatába!

Feladatok

  • Back-end teszt sorok kialakításában való részvétel
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése a back-end terület berendezésein
  • 5S szabályok betartása a gyártási területen
  • Tesztmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai területen)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag már a próbaidő alatt is!
  • Stabil, biztos munkahelyi háttér
  • Folyamatosan fejlődő technológiák, piacvezető autóipari háttér
  • Fejlődési lehetőségek, karrier lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges buszjárat ( Hajdúnánás ,Hajdúhadház ,Téglás, Bocskaikert, Újfehértó, Nyíregyháza)

Jelentkezés önéletrajz megküldésével a [email protected] e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írják bele, hogy "Teszt technikus".

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen