Tetőfedő látogató (Budapest)

Tetőfedő látogató

Leírás

Megbízónk részére partnerlátogatót keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Az tetőfedő látogató részére kijelölt földrajzi területen a kivitelezők rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás.
  • Új partnerek felkutatása és a rendszerbe integrálása.
  • Kivitelezők részére, anyagkonszignáció készítés, az értékesítési startégiának megfelelően.
  • A beérkező egyedi igények alapján a kivitelező felkeresése, a termékeink bemutatása, helyszíni szaktanácsadás / oktatás.
  • Az kivitelezők és a középiskolák minta anyagokkal, prospektusokkal, kiadványokkal való folyamatos ellátása.
  • Creaweb „tetőfedő” kivitelezői adatbázis folyamatos karbantartása.
  • A látókörbe került projektekről tájékoztatást nyújtani a szaktanácsadóknak, és az értékesítési munkájuk támogatása.
  • Közreműködés az kivitelezői/oktatási/ vevői rendezvényeken, kiállításokon, oktatások szervezésében, lebonyolításában.
  • Tetőszépségverseny (rangadó) kezelése.
  • A cég műszaki részlegének képviselete a szakmai rendezvényeken.
  • A versenytársak értékesítési stratégiájának, piaci pozíciójának folyamatos figyelése információ szolgáltatása a közvetlen felettesének.
  • Szakmai kiadványok szerkesztésben aktív részvétel.
  • Referencia adatbázis kialakítása.
  • Kivitelezői rendezvény részvevőinek, toborzása.

Elvárások
▪ Minimum érettségi és műszaki szakirányú végzettség (pl.: tetőfedő, ács, bádogos) vagy hasonló területen szerzett sales-es tapasztalat

▪ Építőipari kivitelezésben szerzett releváns tapasztalat

▪ Utazási hajlandóság egész Magyarország területén

▪ Precíz, pontos, önálló munkavégzés

▪ Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

▪ Csapatorientált, problémamegoldó gondolkodás

▪ Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)

▪ B kategóriás jogosítvány

Előny:
▪ Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari vagy műszaki terület)

▪ Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat (értékesítés, építőipari terület)

Amit kínálunk
▪ 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján

▪ Szuperbruttó 800.000 HUF éves szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)

▪ Céges autó, magánhasználattal az érvényben lévő szabályzat alapján

▪ Biztos hátterű munkáltató, hosszútávú munkaviszony

▪ Műszaki és termékismereti képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest