Titkárnő/Irodai adminisztrátor (Budapest)

Az Euro-Épüsz 95 Kft. titkárnőt/irodai adminisztrátort keres hosszútávú munkavégzésre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi adminisztráció (levelezés, postázás, e-mailek kezelése, szerződések előkészítése, rendszerezése, telefonhívások kezelése, kapcsolattartás partnerekkel, nyilvántartások készítése,)
  • Szervezési feladatok (belső kommunikáció támogatása, új belépő munkatársak munkafeltételeinek megszervezése, kiléptetések intézése)
  • Irodavezetői asszisztencia (az ügyvezető munkájának segítése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezőképesség, precizitás
  • Határozott, talpraesett egyéniség
  • Jó kommunikációs– és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Budapest