Titkárságvezető (Budapest)

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar egyik legfiatalabb, dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg Európai Uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A V-Híd Építő Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Titkárságvezető

Főbb feladatok:

  • a vezérigazgató és a vezérigazgató-helyettesek munkájának teljeskörű támogatása,
  • részvétel jelentések, kimutatások, szakmai anyagok készítésében, a vezetői döntések előkészítésében,
  • napi beérkező posta bontása és illetékesnek történő továbbítása, kimenő posta előkészítése és feladása,
  • a Társaság iratkezelése, vállalati dokumentumok iktatása, lefűzése, irattári nyilvántartás naprakészen tartása
  • vendégek fogadása, tárgyalók előkészítése, bekészítés
  • részvétel hivatalos programok és rendezvények szervezésében, lebonyolításában
  • alkalmanként kapcsolattartás külső partnerekkel, szolgáltatókkal

Leendő munkatársunk:

  • felsőfokú végzettségű
  • tárgyalóképes, felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban is
  • MS Office ismerete felhasználói szintű
  • kommunikációs- és szervezőkészsége kiemelkedő
  • precízen és pontosan dolgozik
  • rugalmas, jól kezeli a stresszhelyzeteket
  • kiváló problémamegoldó és határozott fellépésű
  • önálló munkavégzésre képes
  • teherbíró és dinamikus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • iratkezelési ismeretek
  • építőipari cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli feladatkör
  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest