TMK műszerész (Kacsóta)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

kacsótai telephelyére

TMK műszerész

pozícióba.

Feladatok

  • Tejtermék gyártás kiszolgáló berendezéseinek gépmesteri feladatainak elvégzése.
  • Valamennyi gépegység és berendezés, valamint az épületek állapotának folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése.
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése.
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása.
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása.
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása.
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés.
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára.
  • Élelmiszeripari előírások pontos betartása.

Elvárások

  • középfokú, szakirányú végzettség (műszerész)
  • 3-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • gyors, hatékony, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • kiváló problémamegoldó készség
  • több műszakos munkarend, adott esetben karbantartási ügyelet vállalása
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Előnyök

  • Több szakma együttes ismerete
  • Elektrikusi végzettség
  • Vezérlés- és irányítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • Előrelépési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (bónusz, év végi jutalom, kp juttatás, dolgozói kedvezmények)
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye

Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kacsóta