Toborzási Specialista (Makó)

Toborzási Specialista

Leírás

Makói, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Toborzási Specialista pozícióba.

Feladatok

  • Teljes toborzási folyamat menedzselése,
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel,
  • Megfelelő jelöltek bevonása adatbázisok, online állásfórumok, közösségi média stb. segítségével,
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, interjúk lefolytatása, jelöltek kiértesítése,
  • A jelöltek adatainak biztonságos és megfelelő tárolásának biztosítása a HR rendszerekben,
  • Márkaépítés a tehetségek vonzása és megtartása érdekében,
  • Márkaépítéshez kapcsolódó anyagok készítésében való aktív részvétel,
  • Toborzási statisztikák és riportok készítése,
  • Új munkatársak bevezető oktatásának szervezése,
  • Állásbörzéken való részvétel megszervezése, egyetemi, középiskolai kapcsolattartás,
  • Utánpótlási programok szervezése,
  • Nyári gyakorlatos program szervezése.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett, minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • Angol középfokú nyelvismeret.

Amit kínálunk
  • Fiatalos és támogató közeg,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Cafeteria,
  • Versenyképes bérezés,
  • Bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

Makó

Makó