Trading middle office gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A MET csoport egy svájci központú, európai integrált energiakereskedelmi cég. A cég aktív résztvevője, a gáz-, áram- és olajkereskedelemnek. Jelenleg 14 európai országban van jelen, több mint 1600 fővel. Emellett 25 nemzetközi gázpiacon folytat kereskedelmet.

Trading middle office gyakornok

Feladatok

  • Közreműködik az energiakereskedelmi tranzakciók napi érvényesítésében
  • Az ügyletek és a megállapodások, valamint a szervezeti célkitűzések közötti összhang ellenőrzése
  • Az ügylet státuszok használatának ellenőrzése
  • Hatékony kommunikáció az érdekelt felekkel, a megkeresések megválaszolása
  • Kereskedelemmel kapcsolatos problémák és eltérések megoldása
  • Segítségnyújtás az adatok pontosságát szolgáló folyamatok kidolgozásában és végrehajtásában
  • Közreműködés a havi zárási folyamatokban és az egyeztetésben
  • Együttműködés különböző csapatokkal (kereskedési, pénzügyi, treasuring és IT) a rendszerrel kapcsolatos kérdések megoldása érdekében
  • Problémák megoldása és a fejlesztésekhez való hozzájárulás
  • Új jelentések és felügyeleti eszközök ad-hoc építése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Gazdasági vagy pénzügyi területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • MS Office magabiztos, haladó szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti 30-40 órában
  • Rugalmas beosztásban
  • Legalább 1 évre szóló munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Br. 2000 Ft/óra diákbér
  • Lendületes, vidám csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Új, modern iroda a Kopaszi-gátnál

Előnyök

  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest