Tűzvédelmi rendszer karbantartó (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Professzionális biztonsági megoldásokat nyújtó cég megbízásából tűzjelző, hő és füstelvezető rendszerek szerelésében és karbantartásában jártas szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Tűzvédelmi rendszer karbantartó

Elvárások:

Legalább középfokú műszaki végzettség, Kreativitás, problémamegoldás, Magas munkabírás, terhelhetőség, Jó kommunikációs készség, Önálló munkavégzés mellett csapatban dolgozás képessége, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Tűzjelző rendszerek kiépítésében való jártasság, Egyéb gyengeáramú szerelésében szerzett tapasztalat

Feladatok:

Tűzvédelmi rendszerek karbantartása, javítása Magyarország területén

Amit kínálunk:

Professzionális csapatban való részvétel, Lehetőség sokrétű szakmai ismeretek elsajátítására, fejlesztésére, Szakmai oktatásokon való részvétel térítésmentes biztosítása, Céges telefon használat, Munkaruha, Szakmai fejlődési lehetőség, előrelépés biztosítása, Megbecsült, biztos állás, Versenyképes fizetés, , Felvételi menete:, Önéletrajz benyújtása, Felvételi szakmai elbeszélgetés, Bemutatkozás, Gyakorlati feladatmegoldás

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged